Bieg Urodzinowy w Gdyni impreza sportowa


Bieg Urodzinowy w Gdyni, nagrody

Kochasz biegać? Chcesz wystartować w zawodach? Zarejestruj się na zawody biegowe, które odbędą się 12 listopada w Gdyni, a możesz wygrać wspaniałe nagrody! Bieg jest otwarty dla biegaczy na wszystkich poziomach zaawansowania i odbędzie się na pięknej promenadzie nadmorskiej w Gdyni. Najlepszą częścią tego wydarzenia jest to, że możesz zarejestrować się już teraz, więc nie ma potrzeby czekać do ostatniej chwili.

Jeśli szukasz sposobu na sprawdzenie swojej kondycji, to jest to wydarzenie dla Ciebie. Nie tylko będziesz mógł zmierzyć się z biegiem na czas przez Gdynię, ale także będziesz miał szansę wygrać wspaniałe nagrody.

Możesz zarejestrować się jako osoba prywatna lub jako dwuosobowa drużyna. Więc jeśli szukasz towarzystwa i chcesz stworzyć grupę biegową z przyjaciółmi lub kolegami z pracy, to jest to Twoja szansa! Nie musisz czekać do ostatniej chwili; rejestracja została otwarta 1 września i będzie otwarta do 7 listopada. Po tym terminie rejestracja zostanie zamknięta, a osoby, które nie zdążą się zarejestrować, będą miały kolejną szansę dopiero w przyszłym roku.

Pierwsze 100 osób, które zarejestrują się, otrzyma bezpłatnie parę butów do biegania. Przewidziane są również nagrody dla najszybszych biegaczy i najbardziej kreatywnych kostiumów, więc pamiętaj, aby przyjść ubranym w to, co najlepsze! Organizowane przez nich wydarzenie to międzynarodowy maraton. Oznacza to, że wezmą w nim udział uczestnicy z całego świata, co jest jeszcze bardziej ekscytujące! Nie codziennie można zobaczyć, jak ludzie z różnych krajów biegną obok siebie.

Jest wiele powodów, dla których warto zarejestrować się na imprezę biegową. Po pierwsze, będziesz mógł wziąć udział w dobrze znanych zawodach. Po drugie, możesz wygrać wspaniałe nagrody! Trzej najlepsi biegacze otrzymają wybrane przez siebie nagrody z listy sponsorów. Nie zapomnij dodać swojego nazwiska do listy sponsorów, przekazując darowiznę rzeczową lub poświęcając swój czas. Podczas after party będzie można również skorzystać z poczęstunku i pysznego polskiego jedzenia.

Impreza jest otwarta dla każdego, kto chce wziąć udział w biegu, więc zarejestruj się już dziś!

Bieg Urodzinowy w Gdyni, start i meta

Gdynia Maraton tradycyjnie organizowany jest w ostatnią niedzielę września.

Start znajduje się przy Uniwersytecie Jagiellońskim (ul. Sw. Anny 5). Biegacze przebiegną 6 okrążeń po 2,5 km pętli w starej części miasta.

Meta znajduje się w tym samym miejscu co start, przy Uniwersytecie Jagiellońskim (ul. Św. Anny 5).

Po przekroczeniu linii mety przez maratończyków witają ich bliscy, którzy kibicują im i robią zdjęcia. Po krótkim odpoczynku biegacze biorą udział w ceremonii zwycięstwa. Burmistrz lub inny wysoki rangą urzędnik miejski wygłasza przemówienie. Odbywa się również ceremonia wręczenia nagród dla trzech najlepszych biegaczy, którzy ukończyli bieg. A na koniec odbywa się impreza po biegu z jedzeniem, napojami i muzyką.

Bieg Urodzinowy w Gdyni

Bieg Urodzinowy w Gdyni, trasa

Trasa organizowanego w Gdyni maratonu wynosi ok. 21,1 km i rozpoczyna się przy Dworcu Morskim, a kończy przy wejściu do portu. Biegnie ulicą Grunwaldzką do ulicy Wierzbowej, po czym kieruje się na zachód i rozpoczyna pętlę wokół Zaspy. Dalej biegnie na południe przez las sosnowy, mija jezioro Jamno, dociera do otwartych pól i terenów nadmorskich, a następnie do mety.

Trasa ta jest dość typowa dla każdego maratonu, ale co z biegiem urodzinowym? Cóż, zwykle dla solenizanta mogą być dodane różne zwroty akcji. Na przykład kilka przystanków z wodą lub przekąskami, abyś mógł uzupełnić paliwo podczas biegu. Ile mil zazwyczaj przebiega się podczas biegu urodzinowego? Zwykle są to 2 mile biegu z jednym lub dwoma przystankami po drodze.

Bieg Urodzinowy w Gdyni, zdjęcia

Pierwszy międzynarodowy maraton w Gdyni zakończył się sukcesem. Uczestnicy przyjechali z całego świata i biegli z różnych powodów: jedni dla sportu, inni dla zdrowia. Wielu z nich przyjechało także, aby uczcić pamięć ofiar tragicznej katastrofy lotniczej, która wydarzyła się w ubiegłym roku. Goście mieli okazję zwiedzić miasto i podziwiać jego piękno. Nie zabrakło również występów zespołów muzycznych i wokalistów. Zrobiliśmy zdjęcia podczas tego wydarzenia i postanowiliśmy podzielić się nimi z Wami, abyście mogli zobaczyć jak było pięknie!

maraton urodzinowy

Bieg Urodzinowy w Gdyni, opinie uczestników

Wiele osób, zwłaszcza młodych, cieszyło się z nowego doświadczenia, jakim jest bieg i spotkanie nowych przyjaciół na trasie. Dodawali, że nie jest ważne, jak szybko biegną, ale to, że biorą udział w tym wydarzeniu. Uważają, że wydarzenie to jest bardzo dobrym pomysłem i powinno być organizowane częściej.

"Uważam, że organizatorzy tej imprezy powinni byli zapewnić uczestnikom kubek gorącej herbaty, szczególnie pod koniec biegu. Powinni byli wydrukować mapę w języku polskim i angielskim, jak wrócić do miejsca startu, w przypadku, gdy uczestnicy nie mówią dobrze po polsku. " Alicja Kubaszek

"Zalecałbym wydrukowanie mapy z zarysem trasy, aby uczestnicy wiedzieli, kiedy mogą spodziewać się poczęstunku lub innych informacji. Ponadto, organizatorzy powinni upewnić się, że wolontariusze są dostępni przez cały czas trwania wyścigu, na wypadek gdyby ktoś potrzebował pomocy lub miał jakiekolwiek pytania dotyczące tego, co się dzieje." Jacek Biegun

"Powinno być więcej informacji o wydarzeniu w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, aby zwiększyć uczestnictwo w przyszłych biegach." Adam Nowicki.