Usługi: Finisher foto/video

Maratomania, oficjalny serwis fotograficzny Grand Prix Gdyni daje Ci możliwość zamówienia pakietu zdjęć z Imprezy.

Maratomania, oficjalny serwis fotograficzny Grand Prix Gdynia daje Ci możliwość zamówienia pakietu zdjęć z imprezy.Link z możliwością załadowania Twoich zdjęć zostanie przesłany do ciebie e-mailem, kiedy tylko zdjęcia będą dostępne on-line. Zestaw obejmuje wszystkie zdjęcia, na których zostaniesz rozpoznany.


Pakiet "Finisher foto" w formie elektronicznej, obejmujący wszystkie zdjęcia na których zostaniesz zidentyfikowany oraz pakiet zdjęć z imprezy będzie dostępny w cenie 65,00 PLN.


Pakiet "Finisher foto+video" w formie elektronicznej, obejmujący wszystkie zdjęcia na których zostaniesz zidentyfikowany wraz z video z mety oraz pakiet zdjęć z imprezy będzie dostępny w cenie 85,00 PLN.


Link z możliwością załadowania Twoich zdjęć zostanie do Ciebie przesłany mailem po imprezie, kiedy tylko zdjęcia będą dostępne online. Zestaw zdjęć obejmuje wszystkie fotografie, na których zostaniesz rozpoznany.


Usługę można zakupić w portalu SlotMarket.pl w trakcie rejestracji na wyścig lub też w każdym dowolnym momencie po zapisaniu, korzystając z logowania na Twoim profilu.

PARTNER TYTULARNY

MIASTO GOSPODARZ

PARTNER TECHNICZNY

SPONSORZY I PARTNERZY

ORGANIZATOR