Ambasadorzy

Wybitni polscy biegacze długodystansowi - Karolina Nadolska i Henryk Szost zostali ambasadorami Grand Prix Gdynia 2020. Naszą ambicją jest podniesienie poziomu sportowego polskich biegaczy. Dlatego do udziału w Grand Prix Gdyni zapraszamy młodych, obiecujących zawodników, którzy powalczą o atrakcyjne nagrody finansowe. Dla zwycięzcy i zwyciężczyni cyklu – samochód osobowy!
p

 

Karolina Nadolska (Jarzyńska) to rekordzistka Polski w biegu na 10 km, posiadaczka najlepszego wyniku w półmaratonie (1:09:54, nieuznany za rekord Polski wyłącznie ze względów regulaminowych), uczestniczka Igrzysk Olimpijskich w Londynie.


h

Henryk Szost to rekordzista Polski w maratonie (2:07:39), 9. zawodnik Igrzysk Olimpijskich w Londynie, wojskowy mistrz świata w maratonie. Do udziału w Grand Prix Gdyni zaprosimy najlepszych polskich biegaczy długodystansowych.

Rywalizacji i Programowi SUKCESOR będzie przyświecało hasło „Szukamy następców Karoliny i Henryka”. Zależ nam na tym, aby nasi ambasadorzy szybko znaleźli następców, którzy w przyszłości będą osiągać porównywalne lub lepsze wyniki sportowe. Liczymy, że system motywacyjny w postaci atrakcyjnych nagród finansowych dla najlepszych polskich zawodniczek i zawodników z miejsc 1-5 oraz nagrody głównej, czyli samochodów osobowych dla zwyciężczyni i zwycięzcy całego cyklu, zachęci do udziału i walki o jak najlepsze wyniki najzdolniejszych biegaczy długodystansowych.

PARTNER TYTULARNY

MIASTO GOSPODARZ

PARTNER TECHNICZNY

SPONSORZY I PARTNERZY

ORGANIZATOR