Zdobądź kolekcjonerski komplet medali!

Dodane przez k.jakobik - czw., 11/21/2019 - 11:35
Każdy uczestnik Grand Prix Gdyni będzie mógł zdobyć unikalny komplet medali złożony z aż 5 elementów. Medale będą wręczane na mecie po każdym biegu, ale biegaczom, którzy zarejestrują się na wszystkie 4 biegi zapewnimy gratis jeszcze jeden medal ekstra! Wszystkie elementy będą łączyć się ze sobą za pomocą magnesu.

Tegoroczna kolekcja medali nawiązuje do najsłynniejszych obiektów w Gdyni. 

Na medalu Biegu Urodzinowego znajdzie się Sea Towers.  Sea Towers to kompleks składający się z dwóch wieżowców, z których roztacza się przepiękny widok na port i Zatokę Gdańską. W rankingu wieżowców w Polsce znajduje się na 12. miejscu pod względem wysokości (141 m wysokości, 38 kondygnacji). W chwili oddania do użytku, był to najwyższy budynek mieszkalny w Polsce, a w 2019 jest drugim (po 156 m biurowcu Olivia Star w Gdańsku Oliwie) budynkiem Trójmiasta pod względem wysokości.

Na medalu Biegu Europejskiego umieszczony został zarys Centrum Nauki Experyment, jednej z największych atrakcji turystycznych Gdyni i całego Trójmiasta. Centrum Nauki Experyment to instytucja popularyzująca naukę w formie interaktywnych instalacji i pokazów. Stawia sobie za cel łączenie nauki i zabawy oraz prowadzenie działań upowszechniających naukę. Jeszcze nie byłeś? Odwiedź koniecznie po biegu!
 
Z kolei na medalu Nocnego Biegu Świętojańskiego umieszczono grafikę Molo w Orłowie. To jedno z najbardziej klimatycznych i wyjątkowych miejsc na całym polskim wybrzeżu. Drewniane molo o długości 180 metrów jest jednym z symboli Gdyni i miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów.  Tuż obok można podziwiać Klif Orłowski, stromy brzeg morski, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Zatokę Gdańską.

Zawodnicy, którzy zdecydują się na udział w Biegu Niepodległości na swoim medalu znajdą grafikę Muzeum Emigracji. Muzeum mieści się w historycznym budynku Dworca Morskiego przy Nabrzeżu Francuskim w gdyńskim porcie. Siedziba została wybrana nieprzypadkowo – w okresie międzywojennym w sposób zorganizowany obiekt pełnił funkcję tranzytową dla tysięcy Polaków opuszczających ojczyznę. Nie byłeś – odwiedź koniecznie!

Dla uczestników wszystkich 4 biegów organizator przewidział dodatkowy, piąty medal, który łączy się z pozostałymi. Na tym medalu znajdziecie ciekawy motyw marynistyczny wraz z logo Grand Prix Gdyni.

Chcesz mieć komplet medali? Kup karnet na 4 biegi już teraz! - kupKUP
 

PARTNER TYTULARNY

MIASTO GOSPODARZ

PARTNER TECHNICZNY

SPONSORZY I PARTNERZY

ORGANIZATOR