Zamawiaj w Programie Lojalnościowym!

Dodane przez redaktor - czw., 03/05/2020 - 13:25
Program Lojalnościowy to jedna z nowości jakie pojawiły się w Grand Prix Gdynia 2020. Punkty można zdobywać za sam udział, miejsce w pierwszej setce zawodników na mecie oraz w specjalnych bonusach. Na przykład 1918 zawodnik na mecie Biegu Niepodległości zainkasuje dodatkowe 1000 punktów! A od dzisiaj zdobyte punkty można już wymieniać na nagrody!

Program Lojalnościowy Grand Prix Gdynia jest jedynym takim przedsięwzięciem w polskim środowisku biegowym. Uczestnicy poszczególnych biegów zbierają punkty, które mogą w dowolnym momencie wymienić na atrakcyjne nagrody. Zapisując się na cały cykl, konto użytkownika wzbogaca się aż o 5000 punktów, a z takimi zasobami można już poszaleć na zakupach w naszym sklepie.

Właśnie dzisiaj uruchomiliśmy dedykowaną platformę, na której użytkownik może się zalogować, sprawdzić stan konta i dokonać zakupów. Przekierowanie do panelu logowania znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce "Program Lojalnościowy".

Wśród produktów oferowanych przez sklep są zarówno artykuły sportowe jak i przedmioty codziennego użytku. Pierwsi użytkownicy wybrali m.in. latarkę czołową, czy też książkę "Rekordzista", której tytułowym bohaterem jest Henryk Szost. Jednak największym zainteresowaniem wśród pierwszych zamawiających cieszą się funkcjonalne torby sportowe.

Zakupione przy pomocy punktów nagrody będzie można odbierać przy najbliższej imprezie z cyklu Grand Prix Gdynia, czyli Biegu Europejskim, który odbędzie się 10 maja.

 

login_button

 

PARTNER TYTULARNY

MIASTO GOSPODARZ

PARTNER TECHNICZNY

SPONSORZY I PARTNERZY

ORGANIZATOR