Ruszyliśmy, bieg wystartował!

Dodane przez redaktor - pt., 06/26/2020 - 12:49
Wystartowaliście! Od godz. 6:00 trwa rejestrowanie Waszych wyników na platformie VRace. Na mecie mamy już pierwszych finisherów na każdym z dystansów.

Punktualnie o godzinie 6. rano uruchomiona została możliwość dodawania biegów i marszy, które stworzą klasyfikacje Wirtualnego Biegu Świętojańskiego. Niedługo potem pojawiły się pierwsze wyniki. To jest czas na pierwsze gratulacje!

W to piątkowe popołudnie 437 zawodniczek i zawodników ma już potwierdzoną swoją obecność na platformie VRace. Pora zatem na pierwsze analizy tej wirtualnej zabawy. 

Na udział w piątek zdecydowało się 37 osób. Większy ruch zrobi się zapewne w weekend i lista wyników będzie zapełniać się coraz bardziej.

W biegu na dystansie 10 km najlepsze dotychczas uzyskane czasy to 40:29 u mężczyzn i 48:24 wśród kobiet. Na trasie o połowę krótszej są to odpowiednio: 30:50 (M) i 44:12 (K).

Biegaliście kiedyś razem z Henrykiem Szostem lub Karoliną Nadolską? Nie? To macie taką okazję! Ambasadorowie Grand Prix Gdynia zapowiedzieli swój udział w wirtualnej zabawie. Pozostaje wyczekiwać kiedy pojawią się w klasyfikacji.

Tych, którzy jeszcze nie dołączyli do platformy VRace, zachęcamy do tego, aby nie zwlekali. Instrukcja obsługi tego procesu znajduje się TUTAJ.

Pomocna będzie również odprawa techniczna, która odbyła się wczoraj, a która jest umieszczona poniżej. Maciej Pawłowski rozwiewa wszystkie wątpliwości dotyczące korzystania z platformy VRace i aplikacji wspierających trening.

Życzymy wszystkim jak najlepszej zabawy podczas udziału w Wirtualnym Biegu Świętojańskim!

PARTNER TYTULARNY

MIASTO GOSPODARZ

PARTNER TECHNICZNY

SPONSORZY I PARTNERZY

ORGANIZATOR