Nowa formuła, nowy model sprzedaży pakietów startowych

Dodane przez k.jakobik - czw., 11/21/2019 - 11:21
W 2020 roku Grand Prix Gdyni odbędzie się w odświeżonej formule, a nowością będzie także możliwość zakupu karnetu na wszystkie 4 biegi jednocześnie. Dla posiadaczy karty mieszkańca Gdyni przewidzieliśmy zniżki!

Już 11 grudnia rusza przedsprzedaż karnetów na Grand Prix Gdyni. Zawodnicy, którzy zdecydują się od razu zapisać na wszystkie cztery biegi mogą liczyć na dodatkowy medal do kolekcji, stały numer startowy, a także pierwszeństwo w obsłudze w biurze zawodów. Karnet na 4 biegi kosztuje 200 złotych (180 złotych dla posiadaczy karty mieszkańca). 

Od 18 grudnia ruszy otwarta rejestracja na Bieg Urodzinowy. Na każdy z biegów wchodzący w skład cyklu organizatorzy przewidzieli maksymalnie 5000 pakietów startowych. Uczestnicy pierwszego biegu będą mieli ponadto możliwość skorzystania z pre-rejestracji na każdy kolejny.

W 2020 roku Grand Prix Gdyni odbędzie się w odświeżonej formule. Zawodnicy będą mieli do wyboru dwa dystansie – 5km i 10km. W biegu na dystansie 5km przewidziano także klasyfikację nordic walking. Tradycyjnie już w ramach Grand Prix Gdyni odbędą się też biegi dziecięce.

Zawodnicy pobiegną po nowej trasie wytyczonej w ścisłym centrum Gdyni ze startem i metą na Skwerze Kościuszki. Trasy na obydwu dystansach będą posiadały atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. 

Nowością jest również to, że do klasyfikacji końcowej będzie się liczyła suma czasów z 3 najlepszych biegów. Zwycięzcy Grand Prix Gdyni otrzymają puchary i atrakcyjne nagrody rzeczowe, a dekoracje odbędą się podczas uroczystej gali podsumowującej cykl w Arenie Gdynia.
 

PARTNER TYTULARNY

MIASTO GOSPODARZ

PARTNER TECHNICZNY

SPONSORZY I PARTNERZY

ORGANIZATOR