Komunikat organizatora

Dodane przez karol@sportevo… - czw., 12/17/2020 - 11:40
Drodzy biegacze,

za nami niezwykle trudny sezon. Dziękujemy, że pomimo wszelkich przeciwności byliście z nami. Wiemy, że nie ustrzegliśmy się błędów. Przepraszamy za wszelkie niedoskonałości w komunikacji i organizacji Biegu Urodzinowego, Biegu Świętojańskiego, Bieg Niepodległości i Biegu Europejskiego.

Z pewnością nie tak wyobrażaliśmy sobie ten rok. W ciągu minionych miesięcy nieustannie szukaliśmy rozwiązań organizacyjnych, które umożliwiłyby Wam realizację sportowej pasji i uczestnictwo we wszystkich czterech biegach w ramach Grand Prix Gdynia. 

Niestety tylko Bieg Urodzinowy udało nam się przeprowadzić w konwencjonalnej formule. Kolejne, wobec zmieniających się obostrzeń prawnych, odbyły się już jako biegi wirtualne. Cieszymy się, że mimo wszelkich przeciwności tak wiele osób wzięło udział w każdym biegu z cyklu. 

Mamy nadzieję, że za jakiś czas, kiedy życie wróci do normy, będziecie wspominać tegoroczne Grand Prix Gdyni jako pozytywne doświadczenie na miarę naszych czasów. Wszystkich, których zawiedliśmy serdecznie przepraszamy. Zrobimy co w naszej mocy, by w przyszłości odbudować Wasze zaufanie i dawać Wam ponownie radość z uczestnictwa w naszych imprezach.

W ciągu kilku najbliższych dni do uczestników Biegu Europejskiego prześlemy medale, a wraz z nimi puchary dla zwycięzców klasyfikacji końcowej Grand Prix Gdynia 2020.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam przede wszystkim zdrowia i rodzinnego ciepła. A z okazji Nowego Roku spełnienia marzeń, nie tylko tych sportowych!

Zespół organizacyjny Grand Prix Gdynia

PARTNER TYTULARNY

MIASTO GOSPODARZ

PARTNER TECHNICZNY

SPONSORZY I PARTNERZY

ORGANIZATOR