Dziecięcy Bieg Urodzinowy - komunikat po odwołaniu

Dodane przez redaktor - wt., 02/18/2020 - 23:32
Szanowni Państwo!

Niezwykle przykro nam z powodu odwołania niedzielnego Dziecięcego Biegu Urodzinowego. Doskonale rozumiemy smutek i rozczarowanie Państwa dzieci w sytuacji, gdy zaplanowany od dawna udział w zawodach nie doszedł ostatecznie do skutku.

Niestety, w obliczu tragedii, która rozegrała się na mecie Biegu Urodzinowego tuż przed zaplanowanymi biegami dla dzieci, nie mogliśmy podjąć innej decyzji. Zarówno ze względów proceduralnych, jak i czysto ludzkich.

W związku z odwołaniem wydarzenia, proponujemy Państwu, którzy zapisali swoje dzieci na Dziecięcy Bieg Urodzinowy, dwie alternatywne możliwości uzyskania rekompensaty. Szczegóły podajemy poniżej.

Opcja 1 - Przeniesienie wniesionej opłaty startowej na Dziecięcy Bieg Europejski.

Rejestracja na Dziecięcy Bieg Europejski ruszy 24 lutego, o godzinie 12:00.

Formularz rejestracyjny dostępny będzie TUTAJ.

Aby zarejestrować dziecko należy:
1. Założyć konto dziecku lub zalogować się na konto dziecka w portalu SlotMarket.pl.
2. Wejść na profil Dziecięcego Biegu Europejskiego
3. Przejść przez formularz rejestracyjny (sprawdź poprawność danych!)
4. W ostatnim kroku rejestracji należy w polu „Posiadasz kod rabatowy” wpisać kod rabatowy - przesłany przez nas w dn. 18 lutego na adres email podany podczas rejestracji - a następnie kliknąć przycisk „Zatwierdź”. Opłata startowa zostanie wówczas anulowana.
5. Następnie, należy zaznaczyć zgody i nacisnąć przycisk „Potwierdzam i płacę”.

W przypadku rejestracji dziecka z innego konta, w kroku trzecim „Wypełnij formularz” należy podać dane dziecka (imię, nazwisko, data urodzenia).

Opcja 2 - Zwrot wniesionej opłaty startowej

Aby otrzymać zwrot wniesionej opłaty startowej, prosimy o kontakt na adres email: info@gpxgdynia.pl w terminie do 23 lutego br. Zwroty będą realizowane najpóźniej do dn. 28 lutego br., na konto bankowe, z którego dokonywana była opłata.

W przypadku zgłoszenia chęci uzyskania zwrotu opłaty startowej, nie ma możliwości przeniesienia opłaty z Dziecięcego Biegu Urodzinowego na Dziecięcy Bieg Europejski.
 

PARTNER TYTULARNY

MIASTO GOSPODARZ

PARTNER TECHNICZNY

SPONSORZY I PARTNERZY

ORGANIZATOR