Bieg Europejski - wystartowały zapisy!

Dodane przez redaktor - pon., 02/24/2020 - 15:20
Dzisiaj rozpoczęła się otwarta rejestracja do Biegu Europejskiego. To drugi bieg z cyklu Grand Prix Gdynia, który odbędzie się 10 maja. Analogicznie jak w Biegu Urodzinowym uczestnicy mają do wyboru dwa dystanse biegowe: 5 km i 10 km oraz 5-kilometrową trasę nordic walking. Dzieci i młodzież zapraszamy do Dziecięcego Biegu Europejskiego.
Robert Shuman (1950 r.)
„Europa nie powstanie ani od razu, ani według jednego planu. Będzie powstawała poprzez konkretne osiągnięcia budujące rzeczywistą solidarność.”

 

W tym roku mija 16 lat od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Gdynia od lat świętuje to ważne dla naszego kraju wydarzenie na biegowo.

Bieg Europejski wpisuje się w obchody Dnia Europy, który przypada na 9 maja. Ponownie przygotowaliśmy dla Was biegi na 5 i 10 km, na trasach, które posiadają atesty Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Dla fanów nordic walking ponownie będzie dostępna trasa. pięciokilometrowa. Dzieci i młodzież będą mogły spróbować swoich sił na krótszych dystansach niż dorośli. Dziecięcy Bieg Europejski to propozycja dla biegaczy mieszczących się w przedziale wiekowym 3-16 lat. Oni będą mogli zmierzyć się z dystansami od 250 do 2000 metrów.

Rejestracja do startu prowadzona jest na platformie SlotMarket.pl, a cena pakietu startowego na Bieg Europejski wynosi 50 zł (45 zł z Kartą Mieszkańca). Przy zakupie pakietu można skorzystać z dodatkowych usług w postaci grawerowania medalu, dostawy pakietu startowego do domu czy zdjęć finishera.

Zapisy to okazja do wsparcia akcji charytatywnej na rzecz sekcji lekkoatletycznej WKS "Flota" Gdynia, o której szerzej piszemy TUTAJ.

Kolejny z czterech biegów cyklu Grand Prix Gdyni to także okazja do dopisania kolejnych punktów w naszym Programie Lojalnościowym. Podczas biegu będzie okazja do wymiany zebranych punktów na atrakcyjne nagrody.

Rejestracja na Bieg Europejski

Rejestracja na Dziecięcy Bieg Europejski

PARTNER TYTULARNY

MIASTO GOSPODARZ

PARTNER TECHNICZNY

SPONSORZY I PARTNERZY

ORGANIZATOR