Akcja Charytatywna

Grand Prix Gdyni 2020 będzie towarzyszyła akcja charytatywna na rzecz klubu WKS „Flota” Gdynia – największego i najbardziej zasłużonego klubu lekkoatletycznego w mieście, szkolącego ponad 200 młodych sportowców.

Każdy z uczestników naszego cyklu, już w trakcie rejestracji na zawody, będzie mógł dokonać donacji na sekcję lekkiej atletyki klubu WKS „Flota” Gdynia (minimum 5 PLN). Dla pokazania jak tak niewiele od każdego może zdziałać tak wiele, przeanalizujmy proste równanie:

5000 uczestników np. Biegu Urodzinowego i każdy wpłaca minimalne zobowiązanie w wysokości 5 PLN. 5000 x 5 PLN = 25 000 PLN. Pamiętajmy, że w cyklu Grand Prix Gdyni są 4 biegi, zatem 4 x 25 000 PLN – 100 000 PLN! 100 000 złotych na szkolenie sportowe młodych lekkoatletów w Gdyni! Robi wrażenie, prawda? A to tylko 5 PLN o Ciebie.

 

flota

 

Wojskowy Klub Sportowy „Flota” Gdynia to stowarzyszenie z ponad osiemdziesięcioletnią historią. Aktualnie w klubie działa 10 sekcji sportowych zrzeszających ok. 600 członków. W niezwykle bogatej historii zawodnicy Klubu zdobywali medale na Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Polski. Sekcja lekkiej atletyki WKS „Flota Gdynia” zrzesza ponad 200 młodych adeptów królowej sportu. Na co dzień trenują oni na hali lekkoatletycznej Gdyńskiego Centrum Sportu oraz na stadionie SKLA Sopot.

PARTNER TYTULARNY

MIASTO GOSPODARZ

PARTNER TECHNICZNY

SPONSORZY I PARTNERZY

ORGANIZATOR